Posted on Залишити коментар

Стріляйте, як снайпер: 10 порад, які допоможуть вам у стрільбі на довгі дистанції

 

Це не часто, коли досвідчені мисливці слухали б 26-річного хлопця, щоб вони могли краще знімати. Чорт, більшість з нас вбивають білохвоста з гвинтівки старше цього. Проте сержант штабу Джордж Рейнас – це не просто молодий снайпер для американських ВПС. Протягом останніх п’яти років він інструктував нашим снайперам, як краще стріляти. Ось що ви можете зробити, щоб стріляти краще, як Рейнас і еліта нашого війська.

 

1. Збір даних

Це не часто, коли досвідчені мисливці слухали б 26-річного хлопця, щоб вони могли краще вбивати. Чорт, більшість з нас вбивають білохвоста з гвинтівки старіше за нього. Проте сержант штабу Джордж Рейнас – це не просто молодий снайпер для американських ВПС. Протягом останніх п’яти років він інструктував нашим снайперам, як краще стріляти. Ось що ви можете зробити, щоб стріляти краще, як Рейнас і еліта нашого війська.

 

2. Стріляти брудні
“Снайпери вважають за краще стріляти брудними гвинтівками. Іншими словами, ми не будемо чистити рушниці за 200-300 раундів.

 

3. Стисніть на паузі
“Я люблю стріляти під час дихальної паузи на легкому диханні. Я роблю три глибокі вдихи. Як тільки я випущу все своє повітря під час останньошо видиху, то від 1 до 3 секунд пауза – це момент, коли я хочу провести постріл.

4. Виконати
“Очевидно, ви хочете мати повільний, стійкий стиснути в тил, поки ваш постріл не проривається. Звичайно, не дергайте. Але те, що багато хто не розуміє, що наступні – це все. задній, а потім повільно відпустіть тригер.

 

5. Нульовий до вищого стандарту
“Багато мисливців орієнтуються на приціл, який не зовсім обнулений. Снайпери не вважають, що приціл обнулений, поки ми не отримаємо три послідовних раунди в межах 1-дюймової площі на 100 ярдів. Не погоджуйтеся на менше”.

 

6. Вийдіть із зору
“Наша головна роль на полі бою – розвідка та розвідка. Для цього ми повинні впадати у крайності з камуфляжем. Ми використовуємо костюми ручної роботи ghillie, які включають природну рослинність з середовища, в якому ми працюємо”.

 

7. Вивчення вітру
“Пам’ятайте, вітер ніколи не є постійним. Найважливіше читання вітру для снайпера – це вітер на дві третини шляху до мішені. Можливі декілька напрямків вітру і його швидкості між вами і ціллю. Правильні коригування. “

 

8. Знайте свою кулю
“Ми використовуємо 175-грейновий Sierra MatchKings, коли середній мисливець збирається використовувати якісь боєприпаси без балістичного наконечника. Ці кулі не настільки точні, тому потрібно провести певну перевірку і знайти найкращу кулю для вашої вогнепальної зброї”.

 

9. Дізнайтеся з удару
“Якщо ви знімаєте .308, або щось із подібною віддачею, удар гвинтівки скаже вам, що ви робите неправильно. Кожен раз, коли снайпер стріляє, він хоче, щоб гвинтівка вдарившись в нього, повернулась назад до цілі – це означає, що ваші основи досконалі.

 

10. Наберіть його, або Mil It?
“Є два способи зробити довгі постріли. 1. Для швидких завдань ми використовуємо нуль на 500 ярдів і покладаємося на сітку для стрільби виносом. 2. Я прописую у свій записник вертикальні поправки для свого набою в діапазоні до 1000 метрів для першого раунду.

 

 
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *